Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 2 w Rzeszowie oraz Świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 2 w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki i podarowanie karmy zwierzętom bezdomnym w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Albigowej za przeprowadzenie zbiórki i podarowanie karmy zwierzętom bezdomnym w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół w Żołyni za przeprowadzenie zbiórki i podarowanie karmy zwierzętom bezdomnym w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za przekazanie karmy psom i kotom bezdomnym w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkle Podstawowej w Świlczy za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 27 w Rzeszowiie za zorganizowanie zbiórki na rzecz schroniska Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za odzew na nasz apel o wagi elektroniczne do ważenia przede wszystkim kociąt.
Dzięki nim opieka nad kociętami w schronisku i w domach tymczasowych będzie jeszcze lepsza!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej w Rudnej Wielkiej za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za podarowanie nam tak bardzo potrzebnych rzeczy :)
Można nas wspierać poprzez zakupy na stronie: dlaschroniska.pl


 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które adoptowały od nas zwierzaka i zarejestrowały kody na stronie akcji Royal Canin "Adoptowane z sercem, karmione z Royal Canin" 
 
Dzięki rejestracji tym razem nasze psiaki otrzymały 68 kg karmy!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 12 w Rzeszowie za przekazaną karmę na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy darczyńcy za przesłanie tak bardzo na potrzebnej karmy dla chorych i starszych psów, a także kropli przeciwko kleszczom!


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Przedszkola Publicznego w Trzebosi za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek!
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy uczniom Zespołu Szkół w Rogóżnie oraz Szkole Podstawowej w Rogóżnie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek!
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Borku Starym  za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek!
 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Handzlówce za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 4 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole podstawowej nr 13 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Magdalenie i Michałowi za zorganizowanie podczas ich wesela zbiórki na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Przedszkola Publicznego nr 38 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 
 

Dziękujemy!
Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 3 w Łańcucie za wizytę w schronisku i przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Dziękujemy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie za wizytę w schronisku i przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania dla Klubowiczów i organizatorów zbiórki w Underground Warrior / Rzeszów i przekazanie jej na rzecz zwierząt bezdomnych przebywających pod naszą opieką.


Dziękujemy!
Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 3 w Łańcucie za wizytę w schronisku i przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy
Pragniemy serdecznie podziękować Julii i Nikoli za przekazanie karmy dla zwierząt przebywających w Schronisku Kundelek w Rzeszowie.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 11 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej w Trzcianie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy uczniom Zespołu Szkół w Strażowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Przedszkola Publicznego Nr 19 w Rzeszowie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki publicznej Filia 3 w Rzeszowie oraz za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Przedszkola Samorządowego "Niezapominajka" w Nowej Sarzynie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 
 

Dziękujemy
Dziękujemy Szkole Podstawowej z Albigowej za wizytę w schronisku i przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 24 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej w Rakszawie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.

 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej w Hyżnem Oddział Przedszkolny  za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Przedszkola Publicznego nr 34 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.

 

Dziękujemy!

Składamy serdeczne podziękowania dla Studia Urody Matrioszka za ofiarowanie akcesorii dla psów i kotów ze Schroniska "Kundelek" w Rzeszowie.
 


Dziękujemy!
Dziękujemy Pani Natalii Oliński oraz organizatorom akcji "Od serducha dla serducha" którzy zebrali karmę i przekazali na rzecz zwierząt bezdomnych z naszego schroniska.
 

Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Igorkowi za pamięć o zwierzętach bezdomnych i przekazanie karmy oraz akcesoriów dla psów i kotów zebranych  w dniu 6 urodzin.
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej w Szklarach za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Niepublicznego Przedszkola Montessori  Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 12 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy Natalii Kulpie  i Tomaszowi Chrupcale za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Wysokiej Głogowskiej za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych.
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej w Kuryłówce za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Niepublicznego Przedszkola "Jagódkowo" w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Głogowie Młp.za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych.
 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Hucisku za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 12 z Leżajska za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej w Hucisku za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej w Wólce Podleśnej za przekazanie karmy i środków pieniężnych dla podopiecznym naszego schroniska.
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej w Krzywczy za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych.
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy podopiecznym Collegium Humanum - Filia w Rzeszowie za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych.

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy za przekazanie karmy podopiecznym naszego schroniska.
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej w Białce za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych.
 

Dziękujemy!
Dziękujemy Zespołowi Szkół Gospodarczych w Rzeszowie  (w szczególności klasie 3FT, która odwiedziła schronisko) i podarowała karmę zebraną na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek!
 
 

 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 18 za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 12 (w szczególności klasie 3a, która odwiedziła schronisko) za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Przedszkolu Entliczek Pentliczek za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek!


Dziękujemy!
Dziękujemy Nowożeńcom Karolinie i Sylwestrowi i ich gościom weselnym za przeprowadzenie zbiorki na rzecz zwierząt w naszym schronisku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy podopiecznym Przedszkola Publicznego nr 16 Rzeszowie za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych.
 

Dziękujemy
Dziękujemy serdecznie Zespołowi Szkół w Kielanówce za wsparcie zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy uczniom i nauczycielom Szkoły Podstsawowej w Czudcu za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt przebywających w schronisku Kunelek.


Dziękujemy
Gorąco dziękujemy pracownikom firmy Nestle Polska Oddział w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Przedszkolu i Zespołowi Szkół w Jasionce za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek!


Dziękujemy
Gorąco dziękujemy uczniom i nauczycielom Szkoły Podstsawowej nr 21 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt przebywających w schronisku Kunelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Przedszkolu nr 23 za zbiórkę karmy i akcesoriów dla bezdomnych zwierząt.


Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania Uczniom Szkoły Podstawowej nr 9 Rzeszowie  za zorganizowanie zbiórki karmy i przekazanie jej na rzecz zwierząt bezdomnych.
 
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej w Dylągówce i Grzegorzówce za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych.
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej w Husowie za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych.
 

Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania podopiecznym Przedszkola Publicznego nr 36 w Rzeszowie  za zorganizowanie zbiórki karmy i przekazanie jej na rzecz zwierząt bezdomnych.
 

Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania Uczniom Szkoły Podstawowej w Lutoryżu za zorganizowanie zbiórki karmy i przekazanie jej na rzecz zwierząt bezdomnych.


Dziękujemy!
Schronisko Kundelek odwiedzili dzisiaj Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzózie Stadnickiej. Ofiarowali karmę oraz akcesoria dla naszych podopiecznych. Składamy im za to serdeczne podziękowania. 
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej w Nockowej za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych.

 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Przedszkolu Muzyczny Maluszek w Głogowie Młp. za przekazanie darowizny na rzecz psów i kotów w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy Szkole Podstawowej w Trzebownisku za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy za przekazanie karmy podopiecznym naszego schroniska.
 

Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania dla Podopiecznych Przedszkola Publicznego nr 12 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych z naszego schroniska
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy podopiecznym Niepublicznego Przedszkola Kraina Szczęścia w Rzeszowie za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych.
 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Tosi za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych z okazji swoich urodzin.


Dziękujemy
Serdeczne podziękowania dla Niepublicznego Przedszkola Akademia Dziecka w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych i zaproszenie na spotkanie.


Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania dla Uczniów z Zespołu Szkolno - Przedszkolego Nr 1 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych z naszego schroniska. 
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy podopiecznym Przedszkola Publicznego nr 22 w Rzeszowie za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych. 
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy podopiecznym Przedszkola Publicznego nr 17 w Rzeszowie za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych. 
 

Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy Szkole Podstawowej w Olchowej za wizytę w schronisku i przekazanie karmy na rzecz zwierząt bezdomnych. 
 

Dziękujemy
Gorąco dziękujemy Przedszkolu nr 12 w Rzeszowie za wizytę w schronisku. 


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej im Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w naszym schronisku!


Dziękujemy!
Dziękujemy Nowożeńcom Jowicie i Kamilowi ich gościom weselnym za przeprowadzenie zbiorki na rzecz zwierząt w naszym schronisku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Dziękujemy!
Pragniemy serdecznie podziękować  Szkole Podstawowej w Soninie za zorganizowanie u siebie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 
 
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Bartusiowi, który swoje pieniążki uzbierane do skarbonki przeznaczył na zakup karmy dla naszych zwierzaczków.
 

Dziękujemy!
Dziękujemy Nowożeńcom ich gościom weselnym za przeprowadzenie zbiorki na rzecz zwierząt w naszym schronisku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy Szkole Podstawowej nr 3 w Łańcucie za zorganizowanie u siebie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym  Niepublicznego Przedszkola "Kraina  Uśmiechu" w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Dziękujemy wszystkim za wsparcie bezdomnych zwierząt w naszym schronisku, wolontariuszom za obecność, a Kinie Zorza za inicjatywę :)
Zapraszamy do kina Zorza na film o tym, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka ;)
 
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Hani za zorganizowanie zbiórki i  przekazanie darów na rzecz podopiecznym z naszego schroniska. 
 

Dziękujemy!
Dziękujemy Parze Młodej Agacie i Mateuszowi i ich gościom weselnym za przeprowadzenie zbiorki na rzecz zwierząt w naszym schronisku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Ilonie i Andrew za przekazanie darów podopiecznym naszego schroniska.


Dziękujemy!
Gorąco dziękujemy Szkole Podstawowej w Studzianie za zorganizowanie u siebie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 
 

Dziękujemy!
Dziękujemy Parze Młodej Iwonie i Michałowi i ich gościom weselnym za przeprowadzenie zbiorki na rzecz zwierząt w naszym schronisku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
 

Szkoła Podstawowa w Gaci
Podopieczni schroniska Kundelek oraz ich opiekunowie serdecznie dziękują Szkole Podstawowej w Gaci za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych.

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy Alexowi który z okazji swoich urodzin poprosił swoich Gości o prezenty dla naszych podopiecznych. Goście nie pozostali obojętni na jego prośbę i w ten sposób Alex do schroniska przyjechał z pełnym bagażnikiem darów.
 

 

Dziękujemy!
Dziękujemy Parze Młodej Faustynie i Erykowi i ich gościom weselnym za przeprowadzenie zbiorki na rzecz zwierząt w naszym schronisku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Dziękujemy!
Dziękujemy Parze Młodej Karolinie i Pawłowi i ich gościom weselnym za przeprowadzenie zbiorki na rzecz zwierząt w naszym schronisku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować  Sławkowi  za pamięć o zwierzętach bezdomnych i przekazanie karmy oraz akcesoriów dla psów i kotów zebranych  w dniu 7 urodzin.


Dziękujemy!
Dziękujemy Młodej Parze i ich gościom weselnym za przeprowadzenie zbiorki na rzecz zwierząt w naszym schronisku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
 

Dziękujemy
Dziękujemy Parze Młodej, Mario i Małgorzacie, i ich gościom weselnym za przeprowadzenie zbiorki na rzecz zwierząt w naszym schronisku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za karmę przekazaną podopiecznym schroniska Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Państwu Młodym za zorganizowanie podczas swojego wesela zbiórki na rzecz podopiecznych przebywających w naszym schronisku. Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy DB Schenker w Polsce za zorganizowanie zbiórki na rzecz naszego schroniska i dzisiejsze odwiedziny.
Wszystkie prezenty były bardzo udane, a torebki udało się jeszcze wykorzystać do sesji zdjęciowej!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu nr 10 w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku i podarowanie karmy weterynaryjnej. 


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Przedszkolu Gminnemu w Krasnem za przeprowadzenie zbiórki na rzecz schroniska Kundelek. 


Dziękujemy
Dziękujemy organizatorom za pamięć i wszystkim darczyńcom zbiórki podczas Street Battle Rzeszów.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy młodej parze Magdalenie i Damianowi a także ich weselnym gościom, za podarowanie schroniskowym podopiecznym karmy zebranej podczas wesela.


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy młodej parze Natalii i Łukaszowi  a także ich weselnym gościom, za podarowanie schroniskowym podopiecznym karmy zebranej podczas wesela.
 

Dziękujemy
Podopieczni schroniska Kundelek oraz ich opiekunowie serdecznie dziękują Szkole Podstawowej w Handzlówce za zorganizowanie u siebie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych. 


Dziękujemy
Gorąco dziękujemy Szkole Podstawowej nr 2 w Chmielniku za zorganizowanie u siebie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 


Dziękujemy!
W dniu 12 czerwca uczniowie z oddziałów przedszkolnych 3,4,5,6-latki Szkoły Podstawowej im. Józefa Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli wraz z wychowawczyniami: Panią Beatą Kamińską, Moniką Karoń, Elżbietą Majcher i Urszulą Leniart odwiedzili nasze schronisko i podarowali ponad 100 kg karmy, koce, smycze, obroże, miseczki i piłeczki. 


 
Składamy za to serdeczne podziękowania i życzymy nadal  wzorowej postawy. 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Uczniom Zespołu Szkół w Nowej Wsi za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 27 za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. 


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej Społecznej nr 1 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy
Gorąco dziękujemy Oliwce za pamięć o zwierzętach bezdomnych i przekazanie karmy dla zwierząt zebranej w dniu jej urodzin.


Dziękujemy!
 
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada            
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II      PODZIĘKOWANIE

 
Zarząd Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt składa serdecznie podziękowanie dla  klasy 3 TG Technikum Geodezyjnego Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie
 

 
za bezinteresowną pomoc i życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji naszych planów i zamierzeń organizacyjnych.

 
Jednocześnie życzymy samych pogodnych i radosnych dni
 
 
DZIĘKUJEMY !

Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów zbiórki z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki karmy i przekazanie jej dla schroniskowych zwierzaków.


Znaleziono psa
Serdecznie dziękujemy młodej parze a także ich weselnym gościom, za podarowanie schroniskowym podopiecznym karmy zebranej podczas wesela.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym  Przedszkola Prywatnego "Akademia Małych Odkrywców" w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
W imieniu naszych czworonożnych podopiecznych pragniemy serdecznie podziękować Natalii za podarowanie karmy zebranej podczas I Komunii Św. Mamy nadzieję, że rówieśnicy będą brać z niej przykład. 

Natalii i jej Rodzicom gratulujemy postawy.

Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować jedenastoletniej Nataliijej wspaniałym Rodzicom oraz Gościom, którzy zamiast prezentów z okazji urodzin podarowali karmę która została przekazana dla naszego Schroniska.

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy młodej parze Joannie i Robertowi a także ich weselnym gościom, za podarowanie schroniskowym podopiecznym karmy zebranej podczas wesela.


Dziękujemy!

Dziękujemy podopiecznym Przedszkola Publicznego nr 7 w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej w Siedliskach za przekazanie bezdomnyym psom i kotom karmy zebranej podczas zbiórki.


Dziękujemy
Gorąco dziękujemy pracownikom firmy Deloitte CE Business Services Center za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt w schronisku, a także wizytę i wyprowadzenie na spacer kilkunastu z naszych psów: bardzo spragnionych ruchu i kontaktu z człowiekiem.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Uczniom Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie za zorganizowanie udanej zbiórki w ramach projektu "Młodzież {Dla} Miasta i przekazanie na rzecz schroniska "Schroniska "Kundelek" w Rzeszowie. 


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za karmę przesłaną dla naszych kotów.


Dziękujemy
Gratulujemy uczniom Zespołu Szkół numer 2 w Rzeszowie udanej zbiórki i dziękujemy za przekazane na rzecz schroniska dary.


Dziękujemy
Dziękujemy Przedszkolu numer 8 w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Dziękujemy Mateuszowi i Kamilowi ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie za podarowanie akcesoriów dla kotków przebywających w Schronisku Kundelek w Rzeszowie.

 

Dziękujemy
Dziękujemy Zespołowi Szkół w Rudnej Małej za karmę przekazaną zwierzętom bezdomnym przebywającym w schronisku Kundelek. 


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy uczniom IV Liceum Ogólnokształcącego za zebraną na rzecz schroniska karmę oraz wizytę u zwierzaków. 


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Internatu Zespołu Szkól Spożywczych  w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół w Kamieniu za przekazanie darów na rzecz zwierząt bezdomnych przebywających w schronisku Kundelek.


Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie
Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 10 w Rzeszowie za zbiórkę na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy za zorganizowanie zbiórki na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Niepublicznego Przedszkola "Radosna Buzia" w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.
 

Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować jedenastoletniemu Sebastianowi, jego wspaniałym Rodzicom oraz Gościom, którzy zamiast prezentów z okazji urodzin podarowali karmę która została przekazana dla naszego Schroniska.Życzymy Ci z okazji urodzin spełnienia wszystkich Twoich marzeń, tych małych i tych dużych....

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Łukawcu
Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu Zespołu Szkół w Łukawcu  za podarowaną karmę dla zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy młodej parze Katarzynie i Grzegorzowi a także ich weselnym gościom, za podarowanie schroniskowym podopiecznym karmy zebranej podczas wesela.


 

Dziękujemy

Serdecznie dziękujemy za przesłaną naszym kotom karmę i drapaki! 


Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bratkowicach
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bratkowicach za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy Szkole Podstawowej w Bratkowicach za zbiórkę na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Świlczy za przekazanie darów zwierzętom bezdomnym w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy Zespołowi Szkół w Pogwizdowiu Nowym za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy Zespołowi Szkół w Żołyni za podarowanie zwierzętom bezdomnym karmy i akcesoriów.


Szkoła Podstawowa nr 11 w Rzeszowie
Dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 11 w Rzeszowieza podarowaną karmę dla zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie. 


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy podopiecznym przedszkoli: Wesołe Przedszkolaki i Wesołe Przedszkolaki ze Słociny za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy za zorganizowanie zbiórki urodzinowej na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Dziękujemy Nocnej Jaździe Samochodem bez Celu za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w naszym schronisku!


Dziękujemy!
Dziękujemy Pani Mirelli za podarowaną karmę dla zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie. 


Dziękujemy!
Dziękujemy Underground Warrior / Rzeszów za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w naszym schronisku!


Dziękujemy
Dziękujemy gorąco Gabrysi za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych i podarowanie naszym podopiecznym karmy i akcesoriów.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Szklarach za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy  za przekazaną karmę dla podopiecznym schroniska "Kundelek"  w Rzeszowie. 


Dziękujemy!
Dziękujemy Ekipie z Gabinetu Weterynaryjnego Lovet Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w naszym schronisku!


Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie
Dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 28 w Rzeszowie za podarowaną karmę dla zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie.


Dziękujemy
Dziękujemy ekipie ALAB laboratoria oddział w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w naszym schronisku!


Dziękujemy
Dziękujemy bardzo Zespołowi Szkół w Medyni Głogowskiej za przeprowadzenie zbiórki na rzecz naszego schroniska.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Przedszkolu Wesołe Misie, oddział Chatka z Tyczyna za odwiedziny w schronisku i obdarowanie zwierząt schroniskowych karmą i akcesoriami.


Szkoła Podstawowa nr 29 w Rzeszowie
Dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej nr 29 Rzeszowie za odwiedziny w Schronisku Kundelek, ofiarowaną karmę i wyprowadzenie naszych podopiecznych na spacer. 


Przedszkole Publiczne nr 19 w Rzeszowie
Dziękujemy podopiecznym Przedszkola Publicznego nr 19 w Rzeszowie oraz Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie za podarowaną karmę dla zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie. 


Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie

Dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej nr 12 Rzeszowie za podarowaną karmę dla zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie. 


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za przekazaną karmę dla podopiecznym schroniska "Kundelek"  w Rzeszowie. 


Dziękujemy!
Dziękujemy za zorganizowanie zbiórki w Delikatesach Centrum Lewiatan, Sklepie Sezamek w Bliznem oraz Delikartesach Woger w Domaradzu i przekazanie darowizn dla bedomnych psów w Schroniskiu "Kundelek" w Rzeszowie. 


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy młodej parze Ewie i Radkowi a także ich weselnym gościom, za podarowanie schroniskowym podopiecznym karmy zebranej podczas wesela.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Pani Magdzie za przekazaną karmę dla podopiecznym schroniska Kundelek  w Rzeszowie. 


Dziękujemy!

Dziękujemy podopiecznym z Przedszkola Publicznego w Świlczy za podarowaną karmę dla zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie. 


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzinom, a także pracownikom Zespołu Szkół w Wysokiej Głogowskiej za karmę i akcesoria przekazane schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy pracownikom rzeszowskiego oddziału Alior Banku za przeprowadzoną zbiórkę i przekazane zwierzętom bezdomnym dary!


Szkoła Podstawowa w Jasionce

Dziękujemy Szkole Podstawowej w Jasionce za podarowaną karmę dla zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie. 


Szkoła Muzyczna I Stopnia w Błażowej

Serdecznie dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej I Stopnia w Błażowej za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za prezenty dla naszych kotków!


Dziękujemy!
Dziękujemy Szkole Podstawowej w Rudzie Łańcuckiej  oraz Przedszkolu Samorządowemu "Niezapominajka" w Nowej Sarzynie za podarowaną karmę dla zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie. 


Przedszkole Publiczne nr 21 w Rzeszowie

Składamy serdeczne podziękowania dla podopiecznych Przedszkola Publicznego nr 21 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki  karmy i przekazanie jej  dla schroniskowych zwierzaków.


Dziękujemy
Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 2 w Łańcucie za odwiedziny i podarowaną karmę dla zwierząt!


Szkoła Podstawowa nr 2 w Łańcucie 12.2018

Serdecznie dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Łańcucie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Przedszkole Miejskie nr 4 w Leżajsku 12.2018

Składamy serdeczne podziękowania podopiecznym Przedszkola Miejskiego nr 4 w Leżajsku  za zorganzowanie zbiórki i przekazanie jej na rzecz bezdomnych zwierząt w Schronisku Kundelek w Rzeszowie. 


Szkoła Podstawowa w Palikówce 12.2018
Serdecznie dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej w Palikówce za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Szkoła Podstawowa nr 3 w Leżajsku 12.2018
Serdecznie dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Leżajsku za  wizytę w naszym schronisku. Dzięki środkom zebranym ze sprzedaży upieczonych ciasteczek udało się nam podarować sporą sumę środków pieiężnych oraz karmę. Gorąco dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom za wzięcie udziału w tegorocznej akcji! 
 

Szkoła Podstawowa w Dylągówce
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej w Dylągówce, którzy odwiedzili nasze Schronisko i podarowali karmę dla naszych podopiecznych.


Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie
Serdecznie dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie  za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Szkoła Podstawowa w Głogowie Młp.

Składamy serdeczne podziękowania dla Uczniów Szkoły Podstawowej w Głogowie Młp. za zorganzowanie zbiórki  karmy i przekazanie jej  dla schroniskowych zwierzaków.


Przedszkole Publiczne przy Zespole Szkół w Zaczerniu

Składamy serdeczne podziękowania dla podopiecznych Przedszkola Publicznego przy Zespole Szkól w Zaczerniu za podarowanie karmy dla schroniskowych zwierzaków.Dziękujemy!
Dziękujemy podopiecznym  Zespółu Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie za dzisiejszą wizytę i przekazane owoce zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek!


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej w Trzebownisku  za ofiarowaną pomoc, w postaci karmy dla psów i kotów z naszego schroniska i okazane serce  bezdomnym, potrzebującym zwierzętom.Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie  za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Dziękujemy serdecznie podopiecznym z Przedszkola Publicznego nr 21 w Rzeszowie
za udział w akcji "Pomóżmy zwierzakom" i przekazaną schronisku karmę dla zwierząt.
 

Dziękujemy
Spóźnione podziękowania za karmę i akcesoria podarowane zwierzętom w schronisku Kundelek. Serdecznie dziękujemy!


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Organizatorom z Politechniki  Rzeszowskiej za przeprowadzenie zbiórki i przekazanie darów zwierzętom bezdomnym przebywającym w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy Deloitte Team Baltic & Bulgaria za dostawę ciepłych kocycków dla schroniskowych zwierzaków!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za przekazaną podopiecznym schroniska Kundelek karmę dla psów i kotów!


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Dawidowi, który w dniu swoich Urodzin nie zapomniał również o naszych kotkach i podarował im specjalistyczną karmę.


 
Życzymy Wszystkiego Najlepszego!
 

Dziękujemy
Gorąco dziękujemy Szkole Podstawowej w Zgłobniu za przekazane zwierzętom w schronisku dary.


Dziękujemy
Dziękujemy wysłannikom Św. Mikołaja za dzisiejszą wizytę i przekazane owoce zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek!


Święty Mikołaj w Schronisku.

Schronisko "Kundelek" odwiedził dzisiaj Święty Mikołaj.
Wszystko dzięki podopiecznym Przedszkola Publicznego nr 21 w Rzeszowie, którzy zebrali karmę i podarowali ją dla naszych psiaków.Składamy im za to serdeczne podziękowania. 


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Przedszkolu w Trzcianie za przeprowadzenie zbiórki i przekazanie darów zwierzętom w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować dwunastoletniej Emilce, jej wspaniałym Rodzicom oraz Gościom, którzy zamiast prezentów z okazji urodzin podarowali karmę która została przekazana dla naszego Schroniska. Kochana Emilko! Twoja postawa zasługuje na wszystkie najwspanialsze prezenty świata. Życzymy Ci z okazji urodzin spełnienia wszystkich Twoich marzeń, tych małych i tych dużych....Jesteś wspaniała.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy za podkłady higieniczne przekazane na rzecz schroniska Kundelek.
 

Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie

Dziękujemy serdecznie Uczniom  Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
za udział w akcji "Pomóżmy zwierzakom" i przekazaną schronisku karmę dla zwierząt.


Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krasnem
Dziękujemy serdecznie Uczniom  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krasnem
za udział w akcji "Pomóżmy zwierzakom" i przekazaną schronisku karmę dla zwierząt.


Dziękujemy!
Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie składają serdeczne podziękowania Firmie BlueCartoon za przekazaną karmę, dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.

Szkoła Podstawowa w Olchowej
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Szkoły Podstawowej w Olchowej za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 1 w Bratkowicach za przeprowadzenie zbiórki i przekazanie darów zwierzętom bezdomnym przebywającym w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy uczniom ze Szkoły Podstawowej w Lutoryżu za odwiedziny w schronisku Kundelek i przekazaną naszym podopiecznym karmę.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 9 w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki i przekazanie darów zwierzętom bezdomnym przebywającym w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Gorąco dziękujemy Przedszkolu Miejskiemu nr 2 w  Łańcucie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu nr 8 w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Pani Alicji za obroże i akcesoria przekazane naszych podopiecznym :) Bardzo się przydadzą, bo zapasy topnieją :)


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 8 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz podopiecznych schroniska Kundelek. 


Przedszkole Publiczne nr 17 w Rzeszowie

Serdecznie dziękujemy pracownikom, podopiecznym wraz z rodzicami Przedszkola nr 17 w Rzeszowie którzy z okazji "Światowego Dnia Kundelka" odwiedzili schroniskowe kundelki i podarowali karmę. 


Było nam bardzo miło

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy młodej parze Kasi i Christianowi a także ich weselnym gościom, za podarowanie schroniskowym podopiecznym karmy zebranej podczas wesela.


Dziękujemy
Dziękujemy gorąco uczniom wraz z rodzicami i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Nowej Wsi za przekazaną schronisku karmę dla zwierząt bezdomnych.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy pracownikom, podopiecznym wraz z rodzicami Przedszkola nr 23 w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych przebywających w schronisku Kundelek. Było nam bardzo miło gościć u was wraz z Ząbkiem.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy 6 latkom ze Szkoły Podstawowej im. J. Świętoniowskiego w Brzyskiej Woli za zorganizowanie w ramach akcji "100 Dobrych Uczynków na 100-lecie Niepodległości" zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnch w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za zabawki przekazane naszych podopiecznym :) Bardzo się przydadzą, bo zapasy topnieją :)


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Przedszkola "Muzyczny Maluszek" w Głogowie Młp. którzy z okazji Światowego Dnia Zwierząt odwiedzili nasze Schronisko i podarowali karmę dla naszych podopiecznych.

Nasze pociechy są bardzo zadowolone z prezentów!
 
 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy młodej parze, Dorocie i Pawłowi, a także ich weselnym gościom, za podarowanie schroniskowym podopiecznym karmy zebranej podczas wesela.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za karmę i akcesoria przekazane podopiecznym schroniska Kundelek!


Dziękujemy
Serdeczne podziękowania dla klubowiczów Underground Warrior / Rzeszów za podarowane naszym psiakom i kociakom zabawki!


Dziękujemy
Gorąco dziękujemy Gabrieli i Michałowi za karmę zebraną podczas ich wesela i przekazaną podopiecznym schroniska Kundelek. Życzymy dużo szczęścia!


Dziękujemy
Gorąco dziękujemy młodej parze, Klaudii i Tomkowi, za karmę zakupioną i przekazaną podopiecznym schroniska.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy za karmę przekazaną podopiecznym schroniska.
Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy młodej parze, Małgorzacie i Waldemarowi, za karmę i akcesoria przekazane psom i kotom w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Gorąco dziękujemy młodej parze, Annie i Piotrowi, za przeprowadzenie podczas wesela zbiórki karmy na rzecz podopiecznych schroniska Kundelek. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Zapraszamy w przyszłości do adopcji psa z naszego schroniska :) 


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy za karmę przekazaną schroniskowym seniorom!


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy za dary przekazane na rzecz schroniska Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy młodym osobom za przeprowadzenie zbiórki karmy i przekazanie jej naszym podopiecznym.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy młodej parze za przeprowadzenie podczas swojego ślubu zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek. Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za dary przekazane na rzecz schroniska Kundelek.


Dziękujemy!
Pracownicy schroniska i ich podopieczni pragną gorąco podziękować parze nowożeńców Kasi i Krzysiowi za przekazywane dary. Był to bardzo miły gest - jeszcze raz serdecznie dziękujemy...
 

Dziękujemy
Dziękujemy Akademii Maluszka Słodki Bobsek za karmę przekazaną podopiecznym schroniska.


Dziękujemy
Serdeczne podziękowania dla Magdaleny i Bartłomieja za karmę zebraną podczas swojego wesela i przekazaną na rzecz podopiecznych schroniska Kundelek.


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom którzy podarowali naszym kotkom suchą i mokrą karmę Nasze pociechy są bardzo zadowolone z prezentów!

Oczywiście zachęcamy do dalszego obdarowywania naszych kotów.


Dziękujemy!

Składamy podziękowania Nowożeńcom Zuzannie i Kacprowi, którzy jako kolejni na swoim przyjęciu weselnym zamiast kwiatów zebrali karmę dla psów przebywających w naszym Schronisku.
Gratulujemy serca dla zwierząt!

 

Dziękujemy!

Składamy serdeczner Podziękowania dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie
za wspaniałą inicjatywę pomocy zwierzętom potrzebującym, za ogromne serce i chęć wsparcia działań prowadzonych przez naszą organizację. Za przekazane dary dla zwierzaków serdecznie dziękujemy! 
 
 

Dziękujemy!

Gorące podziękowania dla Nowożeńców Eli i Eryka, którzy przywieźli do nas karmę, którą otrzymali zamiast kwiatów. To piękny i szlachetny gest. Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!


 
 

Dziękujemy!

Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie składają serdeczne podziękowania za przekazaną karmę, dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.


Dziękujemy!
Składamy podziękowania Nowożeńcom Basi i Mateuszowi, którzy na swoim przyjęciu weselnym zamiast kwiatów zebrali karmę dla psów przebywających w naszym Schronisku. Gratulujemy serca dla zwierząt!


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Nowożeńcom Natalii i Michałowi  oraz Kacprowi za karmę zebraną podczas ich wesela i przekazaną podopiecznym naszego schroniska.Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Medycznej Szkoły Policealnej za zorganizowanie zbiórki na rzecz podopiecznych schroniska Kundelek. 


Dziękujemy
Dziękujemy Kindze i Radkowi za karmę zebraną podczas ich wesela i przekazaną podopiecznym naszego schroniska.


Dziękujemy
Dziękujemy panu Leszkowi Kamińskiemu za przekazaną naszym zwierzakom karmę.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Joannie i Marcinowi za przeprowadzenie zbiórki karmy podczas swojego wesela i przekazanie darowizny podopiecznym schroniska Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy Krzysztofowi i Edycie za pamięć o bedomnych zwierzętach w dniu ich ślubu.


Zespół Szkół im. UNICEF
Serdecznie dziękujemy podopiecznym Zespołu Szkół imienia UNICEF za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Niepublicznemu Przedszkolu Sportowo-Językowemu Fair Play za przekaznie darów na rzecz zwierząt bezdomnych przebywających w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy przedszkolu nr 1 za przeprowadzenie zbiórki i przekazanie darów zwierzętom bezdomnym w schronisku Kundelek.


ZSKU w Rzeszowie - 02.2018
Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych i przekazanie darów podopiecznym schroniska Kundelek.


Klub Dziecięcy Ekoludki z Łańcuta

Dziękujemy Klubowi Dziecięcemu Ekoludki z Łańcuta za zbiórkę darów z okazji Dnia Kota i przekazanie ich podopiecznym schroniska Kundelek.


Zespół Szkół w Jaworniku Polskim - 02.2018
Serdecznie dziękujemy uczniom Zespołu Szkół w Jaworniku Polskim za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych i przekazanie karmy podopiecznym schroniska Kundelek.


Drużyna harcerek "Paproć"
Serdecznie dziękujemy 7. Łańcuckiej Drużynie Harcerek "Paproć" im. Alicji Boratyn za wizytę w schronisku i przekazaną karmę na rzecz zwierząt bezdomnych.Dziękujemy
Dziękujemy Wyższej Szkole Prawa i Administracji za karmę i akcesoria dla zwierząt przekazane na rzecz podopiecznych schroniska Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 11 w Rzeszowie za wizytę w schronisku i przekazanie naszym podopiecznym darów zebranych podczas zbiórki.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Szkole Spożywczej za wizytę w schronisku i przekazanie darowizny na rzecz podopiecznych schroniska. 


Dziękujemy
Docierają do nas kongi i pasztety!
Już są rozpakowane i psiaki się nimi cieszą. Bardzo dziękujemy!


Dziękujemy
Dziękujemy członkom Koła Naukowego Przyrodników Uniwersytetu Rzeszowskiego i Samorządowi Studentów Wydziału Biologiczno-Rolniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego za zorganizowanie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych i przekazanie darów podopiecznym schroniska Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Przedszkolu nr 13 w Rzeszowie za karmę i akcesoria przekazane psom i kotom w naszym schronisku.


Dziękujemy
Serdeczne podziękowania dla agencji Papilio za przeprowadzenie zbiórki na rzecz podopiecznych schroniska Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy IV Drużynie Wędrowniczej z Białobrzeg za zorganizowanie zbiórki karmy na rzecz zwierząt bezdomnych i przekazanie karmy na rzecz psów i kotów w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Serdeczne podziękowania dla Publicznego Przedszkola nr 19 i Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej filia nr 3 w Rzeszowie za przeprowadzenie zbiórki na rzecz zwierząt bezdomnych.


Dziękujemy
Dziękujemy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie za przeprowadzoną zbiórkę na rzecz zwierząt bezdomnych i przekazaną darowiznę :)


Dziękujemy
Dziękujemy podopiecznym Zespołu Szkół w Dębnie za karmę przekazaną podopiecznym schroniska Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy serdecznie uczniom Gimnazjum nr 2 za karmę przekazaną podopiecznym schroniska "Kundelek".


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy opiekunom Donatana (obecnie Szot) za przesłanie nam setki obroży! Są to dokładnie takie obroże, jakich potrzebujemy.


Dziękujemy
Dziękujemy uczniom Zespołu Szkół w Żołyni za przeprowadzoną zbiórkę i przekazanie darów podopiecznym schroniska Kundelek.


Dziękujemy
DziękujemyParafialnemu oddziałowi akcji katolickiej za przekazaną na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek karmę i akcesoria.


Dziękujemy!

Dziękujemy Pani Marzenie Słomce za karmę przekazaną schroniskowym kotkom.
Pomoc ta, jest nie oceniona w utrzymaniu tak dużej ilości kotków trafiających pod naszą opiekę. 


 

Dziękujemy
Serdeczne podziękowania dla Agnieszki i Pawła Domagalskich za karmę przekazaną podopiecznym schroniska Kundelek.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy panu Mariuszowi Bauerowi za zebraną z okazji swoich urodzin karmę dla zwierząt bezdomnych :) Sto lat!


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy młodej parze, Katarzynie i Pawłowi, oraz ich gościom weselnym za przekazane schroniskowym zwierzętom dary.


Dziękujemy!
Dziękujemy Nowożeńcom Paulinie i Markowi za przekazane dary.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Panu Bronisławowi za przekazaną karmę.


Dziękujemy
Dziękujemy serdecznie Gabrysi i Pawłowi za karmę zebraną podczas ich wesela, a następnie przekazaną naszym podopiecznym. Wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia!


Dziękujemy
Dziękujemy serdecznie Ani i Krystianowi za przekazaną schronisku karmę, którą otrzymali od swoich gości weselnych. Życzymy szczęścia na nowej drodze życia.


Dziękujemy

Dziękujemy Renacie Zarzyckiej-Bienias i Bogusławowi Bienias
za dary przekazane na rzecz schroniska Kundelek.
 

Dziękujemy
Dziękujemy Pani Agnieszce Niemiec za specjalistyczną karmę przekazaną schroniskowym psom.


Dziękujemy
Dzikujemy Pani Monice Jasinie za karmę przekazaną zwierzętom w schronisku.


Dziękujemy
Dziękujemy Nowożeńcom Elżbiecie i Piotrowi Szymańskim za przekazane dary.


Dziękujemy
Serdeczne podziękowania dla Państwa Ziobro za karmę przekazaną na rzecz schroniska Kundelek, a zebraną z okazji ich ślubu. Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.


Dziękujemy
Dziękujemy Państwu Magdalenie Dubka-Kogutek i Michałowi Kogutek za darowiznę przekazaną na rzecz zwierząt bezdomnych w schronisku Kundelek.


 

Dziękujemy


Serdecznie dziękujemy Emanuelowi Mackiewiczowi i Sandrze Czachor
za karmę przekazaną podopiecznym schroniska Kundelek.

 

Dziękujemy
Zwierzaki ze schroniska Kundelek  serdecznie dziękują za karmę Pani Ani.

Dziękujemy!

Dziękujemy panu Jerzemu Ożogowi
za podarowaną schronisku karmę dla zwierząt bezdomnych.

 

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 9 za przekazaną naszym podopiecznym darowiznę rzeczową i finansową!


 


Podziękowania dla młodej pary
Dziękujemy serdecznie Dorocie i Grzegorzowi za przekazaną schronisku Kundelek karmę dla zwierząt bezdomnych!


 

Dziękujemy

Bardzo dziękujemy Zuzi i Łukaszowi za przekazane naszym zwierzakom dary.


 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy młodej parze, Uli i Wojtkowi za przekazaną zwierzętom bezdomnym karmę.
Szczęścia na nowej drodze życia.


 

Dziękujemy

Serdecznie dziękujemy za przekazane schronisku akcesoria i karmę dla zwierząt. 

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Malwinie i Łukaszowi za podarowaną naszym zwierzakom bardzo dobrej jakości karmę.


 

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy Eli i Damianowi za karmę przekazaną schroniskowym zwierzakom!


 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy młodej parze, Basi i Konradowi za przekazaną schronisku karmę dla zwierząt bezdomnych.


Podziękowania dla młodej pary

Serdecznie dziękujemy młodej parze, Michalinie i Albertowi za karmę przekazaną psom i kotom przebywającym pod opieką rzeszowskiego schroniska Kundelek.
Życzymy szczęścia na tak miłym gestem rozpoczętej nowej drodze życia!


Dziękujemy młodej parze!

Serdeczne podziękowania dla Katarzyny i Wiktora Boruch za przekazane na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek dary!

Życzymy państwu młodym szczęścia i powodzenia na nowej, wspólnej drodze życia.
 

Dziękujemy!

Pragniemy  bardzo serdecznie podziękować nowożeńcom, Monice i Mateuszowi Kuś, którzy zebrali od  gości weselnych karmę i przekazali na rzecz bezdomnych zwierząt.


 


Dziękujemy!

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Agacie Bajor  za ofiarowanie wysokiej jakości karmy oraz akcesoriów dla psów i kotów  przebywających w schronisku "Kundelek" w Rzeszowie.


Dziękujemy!
Jak co roku Schronisko "Kundelek" odwiedzili dzisiaj właściciel Skrzatki, którzy nigdy nie zapominają o naszych braciach mniejszych. I tak też było i tym razem. Podarowali karmę dzięki której psy i koty będą mieć zapewniony posiłek.
 
Cieszymy się, że są ludzie, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt. Być może dzięki Państwu w przyszłości będziemy mogli obserwować zadowolenie naszych czworonogów, za co już teraz serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy!

Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie
składają serdeczne podziękowania Darczyńcom
za  przekazaną karmę i miski
dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.


Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować
Pani Matyldzie Gackiewicz
oraz Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie

za zorganizowanie zbiórki karmy, która została podarowana
dla zwierząt bezdomnych w schronisku "Kundelek".
Był to bardzo szlachetny gest z Państwa strony za który jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy!

Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie
składają serdeczne podziękowania dla Pana Kamila Kłosowicza
za  przekazaną karmę, dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.


Dziękujemy!

Forum Audi Podkarpackie zorganizowało zbiórkę karmy, która została przekazana dla zwierząt bezdomnych, przebywających w Schronisku "Kundelek" w Rzeszowie.


 
Składamy im za to serdeczne podziękowania.

Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować  Siatkarzom z "Asseco Resovii"
w Rzeszowie
za ofiarowanie wysokiej jakości karmy dla naszych podopiecznych.Był to bardzo szlachetny gest z Państwa strony - za który jeszcze raz dziękujemy.

Dziękujemy!

Podopieczni schroniska "Kundelek" oraz ich opiekunowie,

składają serdeczne podziękowania dla Klubu "Fitness Point" w Rzeszowie

za ofiarowanie karmy i akcesorii dla zwierząt bezdomnych
w Schronisku "Kundelek" w Rzeszowie.


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy Pani, która ofiarowała budę dla naszych psiaków.


Dziękujemy!


Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie
składają serdeczne podziękowania  Kibicom Stali Rzeszów
za  przekazaną karmę,
dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy nowym właścicielom Lolka - pieska adoptowanego z naszego Schroniska za ofiarowanie karmy dla naszych schroniskowych piesków.


Dziękujemy!

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Marzanny Domki
która ofiarowała środki opatrunkowe dla naszych schroniskowych psiaków.


Dziękujemy!

 

Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie składają serdeczne podziękowania

dla Zuzanny Antosz i Davida Walker za  przekazaną karmę,

dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.

 


Dziękujemy!

 

W dniu 12 września 2015 r. został przeprowadzony

Wielki Charytatywny Maraton "Zumba",

przez organizatorów akcji karmimypsiaki.pl"

podczas którego została zebrana karma i akcesorii dla psów

ze Schroniska "Kundelek" w Rzeszowie.

 

 

 

Darczyńcom. wolontariuszom i organizatorom akcji "karmimypsiaki.pl",

pragniemy bardzo serdecznie podziękować za ten szlachetny cel.


Dziękujemy!

 

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować

 Nowożeńcom Paulinie i Jackowi Wójcik,

którzy zebrali od gości weselnych karmę

 i przekazali na rzecz bezdomnych zwierząt.

 

 

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.


Dziękujemy!

 

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Marcie Loch - nowej opiekunce Skrzatki adoptowanej z naszego schroniska, która po raz kolejny ofiarowala karmę i dary dla naszych schroniskowych psiaków.

 


Dziękujemy!

 

Serdecznie dziękujemy nowej właścicielce Wiktora - pieska adoptowanego  z naszego schroniska, za przekazanie karmy na rzecz bezdomnych zwierząt.

 

 

 


Dziękujemy!

 

Państwo Młodzi Sylwia Chmiel Szajner i Tomasz Szajner

ofiarowali dla naszych czworonożnych psiaków karmę

- zebraną od Gości Weselnych.

Składamy im za to serdeczne podziękowania

i życzymy

Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia.

 


Dziękujemy!

 

Pragniemy  bardzo serdecznie podziękować Pani Paulinie Baran

nowej właścicielce Feli adoptowanej z naszego Schroniska

za przekazanie karmy na rzecz bezdomnych zwierząt.

 


Dziękujemy!

Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie

składają serdeczne podziękowania  dla:

Pani Szozdy Izabeli,

Pani Szozdy Joanny i Pana Lelka Seweryna

za  przekazaną karmę,

dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.

 


Dziękujemy!

 

Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom za przekazanie specjalistycznej karmy i Pro-Kolinu dla naszych kotków, które pozwolą im szybciej dojść do zdrowia.

 


Maraton "ZUMBA"

Serdecznie dziękujemy Fundacji Sarigato, która jest organizatorem akcji „Karmimy Psiaki,

za zorganizowanie charytatywnego Maratonu "Zumby",

podczas którego została zebrana i przekazana karma

dla naszych czworonożnych podopiecznych.

 

 

 Był to bardzo szlachetny gest - za który  jeszcze raz serdecznie dziękujemy !     


Dziękujemy!

 

Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie

składają serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Ośka i Kamilowi Kozłowiczowi 

za  przekazaną karmę,

dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.

 


Dziękujemy!

 

Państwo Młodzi Anna Micał i Łukasz Budkowski

ofiarowali dla naszych czworonożnych psiaków karmę- zebraną od Gości Weselnych.

Składamy im za to serdeczne podziękowania

i życzymy Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia.

 

 


Dziękujemy!

 

Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie

składają serdeczne podziękowania Państwu Młodym Ilonie i Marcinowi Musiał

za  przekazaną karmę,

dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.

 

 

 


Dziękujemy!

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Młodej Pary - Aleksandrze i Konradowi Pawłowskim, którzy ofiarowali karmę dla naszych czworonożnych podopiecznych.

 

 

Życzymy im wszystkiego dobrego.


Dziękujemy!

Państwo Młodzi - Magda i Rassell Parker ofiarowali dla naszych czworonożnych psiaków karmę - zebraną od Gości Weselnych. Składamy im za to serdeczne podziękowania i życzymy Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia.

 

 


Dziękujemy!

Bezdomne zwierzęta oraz ich opiekunowie

składają serdeczne podziękowania  za  przekazaną karmę,

dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.

 


Dziękujemy!

 

Pragniemy  bardzo serdecznie podziękować Nowożeńcom - Kasi i Przemkowi,

którzy zebrali od  gości weselnych  karmę i przekazali na rzecz bezdomnych zwierząt.

 

 

Był to bardzo szlachetny gest - za który  jeszcze raz serdecznie dziękujemy !


Dziękujemy!

 

Serdecznie dziękujemy za podarowanie wysokiej jakości karmy dla zwierząt bezdomnych. Dzięki temu nasze zwierzaki będąś mieć zapewniony posiłek.

 


Dziękujemy!

 

Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Daszykowskiemu za podarowanie wysokiej jakości karmy dla zwierząt bezdomnych.

 


Dziękujemy!

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Młodej Pary - Eweliny i Kamila Cieplik, którzy ofiarowali karmę dla naszych czworonożnych podopiecznych.

 


Dziękujemy!

 

Serdecznie dziękujemy naszej wolontariuszce Sylwii, za ofiarowanie wysokiej jakości karmy dla naszych czworonożnych podopiecznych. Dzięki temu nasze bezdomniaczki będą miały pełne brzuszki. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pomoc.

 


Dziękujemy!

 

 Serdecznie dziękujemy Młodej Parze - Dorocie i Mariuszowi Zgiebień za podarowanie karmy dla zwierząt bezdomnych z naszego schroniska.

 

 

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.


Dziękujemy!

Składamy serdeczne podziękowania dla Młodej Pary - Aliny i Mateusza Pustelak, którzy ofiarowali karmę dla naszych czworonożnych podopiecznych.

 

 

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.


Dziękujemy!

 

Pragniemy  bardzo serdecznie podziękować nowożeńcom, Karolinie i Justin Collier, którzy zebrali od  gości weselnych karmę i przekazali na rzecz bezdomnych zwierząt.

 

 

Był to bardzo szlachetny gest - za który  jeszcze raz serdecznie dziękujemy !


Dziękujemy!

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Młodej Pary - Karoliny i Janusza Doroby, którzy ofiarowali karmę dla naszych czworonożnych podopiecznych.

 

 

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.


Dziękujemy!

 

Składamy serdeczne podziękowania uczestnikom "Majówki Blogerskiej",

którzy w miniony weekend zorganizowali zbiórkę karmy w Sklepie Milenium Hall

i przekazali ją do Schroniska "Kundelek".

 


Operacja kotka Cześka

 

 

 

Bardzo serdecznie dziękujemy:

 

1. Pani Jolancie Jakubczyk,

2. Pani Magdalenie Siudoł,

3. Pani Barbarze Kozioł,

4. Pani Agacie Kensy,

5. Pani Justynie Baran,

6. Pani Klaudii Skorupa,

7. Pani Barbarze Puc,

8. Pani Alicji Szydłowskiej,

9. Pani Joannie Walczyk,

10. Panu Grzegorzowi Mickiewicz,

11. Pani Martynie Majkut,

12. Pani Sylwi Zadorożnej,

13. Pani Małgorzacie Motyka,

14. Pani Irminie Uazr,

15. Małgorzacie pawlos,

17. Pani Aleksandrze Parylak,

18. Pani Joannie Sołek,

19. Pani Elżbiecie Sikorze - Mieleckiej,

20. Pani Beacie Kud,

21.Pani Sarze Ochał,

22. Pani Paulinie Broż,

23. Pani Magdalenie Wiśniewskiej,

24. Pani Annie Sikora,

25. Pani Marcie Wozańczyk Rocha,

26. Pani Agacie Kensy,

27. Pani Karolinie Król

 

za wsparcie finansowe związane  z operacją kotka. Na konto z dopiskiem "operacja kotka" wpłynęło 2 751,08 zł.

 

Dziękujemy!


Dziękujemy!

Klub "Audi Podkarpacie"

przekazał "Kundelkowi" 62 kg karmy

za co składamy gorące podziękowania !

 


Dziękujemy!

Pub Tatau z Rzeszowa

ofiarował 149kg karmy dla schroniskowych psów i kotów

oraz koce,ręczniki,miski,kuwety za co gorąco dziękujemy!

 


Dziękujemy!

Pani Anna Turek podarowała

schroniskowym zwierzakom piękną budkę za co serdecznie dziękujemy !

 


Dziękujemy!

Serdeczne podziękowania dla Pani Alicji Stępińskiej

za podarowanie 30 kg  karmy oraz zabawki dla schroniskowych zwierzaków.

 


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy "Nieznajomym" którzy przywieźli do schroniska "Kundelek" suchą karmę dla naszych podopiecznych.Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za ofiarowaną pomoc, w postaci karmy dla psów i kotów z naszego schroniska   i  okazane serce  bezdomnym, potrzebującym zwierzętom.

 


Dziękujemy!

Schronisko "Kundelek"  pragnie serdecznie podziękować za nieodpłatnie otrzymaną karmę dla psów, która została podarowana przez nowych właścicieli  "Skrzatki".

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za oferowaną pomoc, jaką otrzymaliśmy od Państwa. Zaoferowana pomoc jest dla nas bezcenna. Dzięki karmie dla zwierząt, którą nieodpłatnie otrzymaliśmy od Państwa, Podopieczni Schroniska będą mieć zapewniony posiłek.

 

Cieszymy się, że są ludzie, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt. Być może dzięki Państwu, w przyszłości będziemy mogli obserwować zadowolenie naszych czworonogów, za co już teraz serdecznie dziękujemy!

 


Dziękujemy!

Podopieczni schroniska "Kundelek" oraz ich opiekunowie serdecznie dziękują Pani Partycji i Panu Dawidowi Woś, za ofiarowaną karmę dla zwierząt bezdomnych.

 


Dziękujemy!

W imieniu podopiecznych zwierzaków dziękujemy za karmę dla psów i kotów, którą przekazali nam państwo Anna i Tomasz Piesowicz.Państwo młodzi otrzymali karmę od gości weselnych jako prezent ślubny zamiast kwiatów. Gratulujemy pożytecznej społecznie inicjatywy.

 


Dziękujemy!

Dziękujemy darczyńcy za podarowanie karmy i legowiska, które na pewno posłuży naszym psiakom.

 


Dziękujemy!

Pragniemy  bardzo serdecznie podziękować nowożeńcom, którzy zebrali od  gości weselnych  kwotę pieniężną w wysokości 522 zł i przekazali na rzecz bezdomnych zwierząt.

 

 

Był to bardzo szlachetny gest - za który  jeszcze raz serdecznie dziękujemy !

 

Dziękujemy!

Składamy serdeczne podziękowania dla Młodej Pary Natalii i Michała Gabary, którzy ofiarowali karmę dla naszych czworonożnych podopiecznych. Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. 

 


Dziękujemy!

Podopieczni schroniska "Kundelek" oraz ich opiekunowie

serdecznie dziękują

Państwu Annie i Michałowi Marcysiak oraz Elżbiecie i Władysławowi Mróz,

za ofiarowaną karmę dla zwierząt bezdomnych.

 


Dziękujemy!

"Schronisko Kundelek" składa serdeczne podziękowania

dla Pani Viloletty Pytko i Pani Uli Adamczyk

za ofiarowana karmę dla zwierząt bezdomnych.

 


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy: Studentom z kierunku Architektury i Urbanistyki w Rzeszowie  ich przyjaciołom  oraz Pani dr Sikorze, za przywiezioną karmę do schroniska "Kundelek".

 


Dziękujemy!

Podopieczni schroniska "Kundelek" oraz ich opiekunowie

serdecznie dziękują

za ofiarowaną karmę dla zwierząt bezdomnych.

 


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Działo, Panu Dawidowi Bigos,  oraz Panu Tomaszowi Ząbik,  którzy przekazali schroniskowym zwierzakom karmę i legowiska.

 


Dziękuijemy!

Serdecznie dziękujemy

za ofiarowanie licznych akcesoriów

takich jak gryzaki, zabawki, miski i smycze

dla schroniskowych bezdomniaków.

 


Dziękujemy!

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Alicji Stępińskiej

za podarowanie karmy dla schroniskowych zwierzaków.

 


Dziękujejmy!

Bezdomne zwierzęta ze schroniska "Kundelek oraz ich opiekunowie, składają serdeczne podziękowania, za nieodpłatnie otrzymaną karmę, którą otrzymaliśmy od nowych właścicieli Skrzatki. 

 

Dzięki otrzymanym darom, podopieczni Schroniska Kundelek będą mieć zapewniony posiłek w okresie zimowym.

 


Dziękujemy!

Składamy serdeczne podziękowania

 Pani Magdalenie Swoboda

która przekazała nieodpłatnie lodówkę

dla Schroniska "Kundelek".

 


Dziękujemy!

Bezdomne zwierzęta ze schroniska "Kundelek oraz ich opiekunowie

składają serdeczne podziękowania darczyńcom 

za nieodpłatnie przekazaną karmę,

dzięki której podopieczni będą mieć zapewniony posiłek.

 


Dziękujemy!

Składamy serdeczne podziękowania

dla Absolwentów Politechniki Rzeszowskiej

z Kierunku Inżynierii Produkcji

za podarowanie karmy dla schroniskowych zwierzaków.Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy

Pani Renacie Domaradzkiej oraz Panu Mariuszowied Jajuga

za  przekazanie karmy schroniskowym zwierzakom.

 

 


Dziękujemy!

Podopieczni schroniska "Kundelek" oraz ich opiekunowie

serdecznie dziękują

nowym właścicielom Skrzatki

za ofiarowaną karmę dla zwierząt bezdomnych.

 


posłuchaj piosenki "Pieskie serce"
Imieniny obchodzą:

O nas


Schronisko dla bezdomnych zwierząt
"Kundelek" w Rzeszowie przy ul. Ciepłowniczej 3

Logowanie

Email
Hasło

Newsletter

Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
Odwiedziny:
5432060
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]