Szuka nowego domu
Uroczy Maksiu pilnie potrzebuje nowego domu!

Maks - data urodzenia 29.03.2011, rasa:mieszaniec, maść:czarny, znaki szczególne:krzywy zgryz, waga ok.14 kg Pies szczepiony następne szczepienie 16.10.2021. Jest spokojny wyprowadzany na smyczy , kąpany. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu mu nowego domu. Numer kontaktowy 69818168 (Ogłoszenie prywatne)

 Szukają nowego domu
Nowego domu szukają suczki w wieku - 7 miesięcy oraz ich mamusia - rasa - kundelki, odrobaczane , nieszczepione. Tel. kontaktowy 790 250 626
 Szuka nowego domu

Do oddania sunia w wieku 4 miesiące. Jest pogodna lubi bawić się z dziećmi i jest przyzwyczajona do ludzi. Kontakt 667 439 915
 


Szuka nowego domu
Oddam za darmo pieska piesek jest jeden ostatni reszta ma już swój domek piesek ma 3 miesiące. Kontakt w sprawie adopcji pod nr. tel. 661817361
 

Szuka nowego domu

W Medyni Łańcuckiej do oddania 4 miesięczny szczeniak. Posiada wszystkie szczepienia, odrobaczenia. Tel kontaktowy w sprawie adopcji pod nr. tel. 885 570 907

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Szukają nowego domu
Nowego domu szukają dwie urocze suczki. Do oddania w Trzebownisku. Kontakt pod nr tel.730 168 496
Pies szuka domu
Nowego domu szuka Kuba. Kontakt: 510 170 788


Foksterier
Nowego domu szuka pies w typie rasy foksterier.
Fago ma 2 lata. Jest szczepiony. Odrobaczony. Średniej wielkości.
Obecni opiekunowie nie poradzili sobie z wyzwaniem, jakim są psy tej rasy. Poszukiwany jest nowy opiekun, który podejmie się pracy z psem. Poszukiwany dom bez małych dzieci - i zapewne, jak to zwykle bywa w przypadku terierów: bez kotów.
Numer kontaktowy: 609343066


Suczka
Nowego domu szuka ok. 8 letnia, wysterylizowana suczka. Jest pieskiem spokojnym i bezproblemowym.
Kontakt: 509432652


Kotka
Ogłoszenie prywatne!
Zwracamy się do wszystkich z prośbą o pomoc w znalezieniu nowego domu dla kotki w wieku około 1,5 - 2 lat. Do tej pory opiekowała się nią starsza osoba, która z rożnych przyczyn nie może już nadal pełnić nad nią opieki. 
Kotka jest oswojona, bardzo miziasta, zaszczepiona i odrobaczona w tym roku tj. 01.2019
Nr kontaktowy w sprawie adopcji - 737 793 072. Kotka mieszka w Rzeszowie.


Szukamy nowego domuDzień dobry, szukam domu dla pięknego psa. Bogi ma około dwa lata, jest średniej wielkości pieskiem sięgającym swoja głową ledwo ponad kolano. Uwielbia towarzystwo dorosłych i dzieci oraz nieustające drapanko po brzuchu. Został przygarnięty z ulicy. Bogi uczy się chodzić na smyczy i bawić zabawkami, których kiedyś nie miał. W zamian za smakołyk uczy się pilnie komend "leżeć" i "czekaj" .

Potrafi zachować w domu czystość, sygnalizuje potrzebę wyjścia, ale dobrze też czuje się w ogrodzie, gdzie może brykać godzinami. Lubi zabawę, jeździ w samochodzie.
Bogi najlepiej odnajdzie się w domu gdzie nie będzie kotów, suczki toleruje lecz idealnym miejscem będzie dom bez innych zwierząt, gdzie właściciel będzie mógł poświęcić czas i uwagę tylko Bogiemu. Potrzebuje towarzystwa.
Bogi został wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.

W razie pytań proszę o kontakt. tel. 500-169-489

  

  


Misia
16 miesięczna suczka mieszaniec o imieniu Misia szuka domu.Piesek ten jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i spontaniczny,lubi zabawy. 
Nr tel.: 575943541
Kotka
Kotka szuka nowego domu. 

Kotka jest nieduża, drobna, szczuplutka ( ok. 3-4 kg) Spokojna. Dużo śpi. Nie niszczy - laptop omija z daleka, na firanki nie skacze, nawet choinki nie tknęła.🙂 Czasem próbuje wskoczyć na stół ale reaguje na reprymendę. Załatwia się do kuwety. Lubi spać na kolanach albo nawet na moim brzuchu kiedy się kładę. 🙂 Ogólnie to naprawdę spokojne i miłe stworzenie.
Kotka jest wysterylizowana.

Kontakt: 501 402 350


Suczka
Suczka szuka domu!
Milka to czarna suczka z białymi wstawkami na futerku, piesek jest na wysokość kolana dorosłej osoby i waży 16 kg. Uwielbia zabawę i towarzystwo ludzi dorosłych jak i tych najmłodszych, w towarzystwie nie przeszkadzają jej inne zwierzęta , wychowywana była z 7 letnim chłopcem i kotem. Suczka posiada wszystkie podstawowe szczepienia i książeczkę.
Kontakt: 691851404


Suczka
Cześć, mam na imię Zuzia. 
W marcu skończę 5 lat, ważę 7,5 kg. Najprościej można mnie opisać słowami: "Wieczny szczeniak i kochany piesek". Mam na myśli to, że mam dużo siły i chęci do zabawy, przytulania i spacerów. Umiem chodzić na smyczy, ale też lubię pobiegać nie będąc przypięta (trzymam się blisko właściciela). Nie jestem agresywna do innych zwierząt (kotów, psów) i ludzi. Na nowe znajomości reaguję lekkim wycofaniem, trochę szczekam, ale później nie schodzę z kolan i przynoszę zabawki do rzucania.
Mam aktualne szczepienia. Potrzebuję dużo uwagi ze strony właściciela. Szukam domu, w którym będę otoczona opieką, zainteresowaniem i przede wszystkim miłością.
Borykam się z jednym problemem. Choruję na syndrom separacyjny. Piszczę i szczekam, jak zostaję sama w domu. Potrzebuję więc sporo uwagi aby poczuć się bezpiecznie w nowym miejscu.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt:
- 603385975
- justyna.kojda@wp.pl


Pieski
3 letnia suczka i 2 8-miesięczne pieski szukają nowych domów, ponieważ ich opiekunowie przenoszą się do domu opieki. 
Tel. 513 098 811

 

Bari szuka domu
Nowego domu szuka ok. 3 letni Bari, który w tragicznych okolicznościach stracił swojego opiekuna. Jest to średniej wielkości, raczej większy piesek o brązowym umaszczeniu. Obecnie przebywa pod opieką starszej pani, która nie ma energii i siły, aby zapewnić psu ruch i opiekę, na jaką zasługuje.
Kontakt: 17 8700135


Szukamy nowego domu
Pomóżmy znaleźć nowy dom dla suczki Morki. 

Zwracamy się do wszystkich miłośników o pomoc w znalezieniu nowego domu dla 14 miesięcznej suczki Mory. Opiekunami jej są osoby starsze, którym bardzo trudno jest sprawować opiekę nad nią ze względu na jej silny instynkt. Sunia jest zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, umie chodzić na smyczy. Obecnie mieszka w bloku w Tarnobrzegu.
Więcej informacji pod nr tel. 698 079 966
Szczeniaki - prywatne
Nowych domów szukają trzy suczki w wieku 6 miesięcy. 
Kontakt: 792 841 733Szukamy właściciela psa
W rejonie ul. Lewakowskiego 9, 3a, 3b a Szkołą Podstawową nr 28 widywany jest piesek widoczny na zdjęciu. Ostatnio widziany był również w okolicy parku przy ul. Wiktora. Jeżeli ktoś go rozpoznaje lub zna jego właściciela proszony jest o kontakt ze schroniskiem pod nr. tel. 17742 11 09.


Kot szuka domu
Nowego domu szuka ok. roczny kocurek. Kontakt: 730874106


Pilnie szukamy nowych domów
Ogłoszenie grzecznościowe.
Szukamy domu dla trzech piesków: 3 letniej suczki rudo białej ,2 letniego pieska rudego i 3 miesięcznego szczeniaczka. Więcej informacji pd nr. tel. 669280141. Pieski są do adopcji w Trzebownisku.


Pies szuka domu
Nowego domu szuka ok. roczny pies.
Kontakt: 884 763 525


Suczka szuka nowego domu
Nowego domu szuka ok. 10 miesięczna suczka średniej wielkości. Jest bardzo przyjaznym psem, wychowywanym w domu z dziećmi. Dogaduje się podczas spacerów z innymi psami. 
Kontakt: 725 160 074


Szukają nowych domów

Śliczne kotki szukają nowych domów.
 
Kotki mają niecałe dwa miesiące same jedzą i piją, umieją korzystać z kuwety jedzą praktycznie wszystko ja dawałam im mokra karmę telefon kontaktowy do mnie 519 735332
 

Kocięta
Nowego domu szukają dwa kociaki. 
Kotka bura w czarne prążki i kocurek rudy z białymi łatkami w wieku 8-9 tygodni. Kotka z wyglądu i charakteru bardzo „kocia”, kocurek z charakteru urwipołeć – bardzo aktywny, zaczepialski, chodzi wysoko, z figury i kształtu głowy podobny trochę do kotów egipskich. Korzystają z kuwety zarówno w domu jak i na zewnątrz. Jak jest zimno śpią w domu na kanapie, jak jest ciepło na fotelu na tarasie lub w „drewutni” skąd wyszły kilka tygodni temu. Oba kocięta są zdrowe, wspaniale się bawią i rozkosznie mruczą. Po dwóch wizytach u weterynarza – mają założone książeczki. Odrobaczone i bez pasożytów, co potwierdzono badaniami.
Kontakt: 602470861Szuka nowego domu
Witam,oddam w dobre ręce szczeniaka 6 miesięcznego.
Jest to suczka odrobaczona,zaszczepiona i lubi przebywać z dziećmi.Oddaje z powodu braku warunków na wychowanie psa.Jest ona rasy mieszanej po ojcu owczarku belgijskim.
Nr telefonu : 609 243 107


Szuka nowego domu
Witam , suczka ma 1rok ,jest w typie labladorka ,czarna , do kolana .Jest przyjacielskim psem lubi się bawić lubi być czesana , lubi długie spacery . Nie jest agresywna. Jest odrobaczona . Numer kontaktowy to 570543784 . Muszę ją oddać że względu na pracę bo nie dawno zmieniłam i teraz jestem cały dzień po za domem a wiadomo piesek potrzebuje kilku spacerów dłuższych a to mogę jej jedynie zapewnić na wekendach . Mam teren wokół domu ale niechce jej wiązać na całe dnie , bo brałam parę lat temu udział w waszej akcji zerwijmy łańcuchy i dobrze wiem jak się musi czuć pies przywiązany a do schroniska też niechce jej dać , chce jej zaoszczedzic krat . W załączniku przesyłam zdjęcia jakby jeszcze jakieś informacje były potrzebne to proszę napisać .Dziękuję za pomoc i pozdrawiam . 

 

   


Bury kocurek
Nowego domu szuka ok. 2 miesięczny kocurek.
Jest odrobaczony.
Kontakt: 664432297


Bury kocurek
Nowego domu szuka znaleziony w Sokołowie Młp. bury, ok. 2 miesięczny kocurek.
Kontakt: 788667740, 725423719


Szukają nowych domów
Nowego domu szukają trzy urocze maluszki urodzona na początku czerwca. Są zdrowe, bardzo wesołe i zabawne.
Do oddania za darmo. Mama ich jest średniej wielkości(widoczna na zdjęciu)
Lokalizacja to 36-230 Domaradz 
Tel 737168373
   

    

Suczka szuka domu
Nowego domu szuka ok. 4 miesięczna suczka w typie owczarka niemieckiego. 
Kontakt: 889696178


Szukają nowego domu
Max i Brutus pilnie szukają nowego domu.
 
Max jest w wielu 6 lat. Jest wysterylizowany, odrobaczony, ma chipa, wszystkie szczepienia Jest spokojny, ale potrzebuje czasu żeby zaakceptować zmianę.
Brutus - owczarek niemiecki w wieku 3 lat. Odrobaczony, ma chipa, wszystkie szczepienia. Spokojny, łagodny ale nie lubi małych psów.
Bardzo mi zależy aby znaleźć dla nich jeden dom, dlatego że są ze sobą bardzo zżyci do siebie bardzo przywiązani Proszę żeby trafiły w dobre ręce żeby nie odczuły tak bardzo utraty i kontaktu z nami. Pieski są ogólnie w Jaśle ale chwilowo na terenie Holandii .
Bardzo lubią podróżować samochodem ,pływać , biegać i aportować .
Mój kontakt to e-mail goti11573@wp.pl lub numer
+48 695 957 307


Szuka nowego domu
Chciałam oddać suczkę dobre ręce . Ponieważ wyprowadzamy się do bloku i nie mogę ją zatrzymać przy sobie . Ma około 4 lata . Jest odrobaczona i szczepiona . Lubi dzieci , lubi przebywać na polu . Mój numer 691238834
 

Kocięta
Nowych opiekunów poszukują ok. 3 miesięczne kocięta. Rudy, rudo-biały i bury to kocurki, buro-ruda to kociczka.
Kontakt: 507640331

Szuka nowego domu
BŁAGAM O POMOC!

SZUKAM KOCHAJĄCEGO DOMU DLA KROPKI- BEZ INNYCH ZWIERZĄT I DZIECI

Poszukuję wspaniałego domu, dla przecudownej suni Kropki. Kropka ma w tej chwili około 11 miesięcy i od 6 miesięcy jest z nami. Niestety, pomimo ogromnego trudu i mnóstwa pracy włożonych w zmianę naszej sytuacji, Kropka nie jest w stanie dogadać się z pozostałymi psami w domu.

Kropka bardzo boi się innych psów i reaguje na nie sporą agresją (powodując agresję u tychże, nawet najspokojniejszych). Boi się również dzieci i trochę kotów. Dlatego musi trafić do domu bez psów i dzieci a najlepiej jako jedynak (czyli również bez kotów). Wiem, że wszystkie jej problemy da się przepracować ale do tego potrzebuje powolnego przyzwyczajania się do tego czego się boi.. a u nas jest cały czas wystawiona na stres..

Jest typową kanapiarą, uwielbia przytulać się do ludzi wkładając w to całe swoje serduszko. Obcych boi się troszkę, ale po kilku chwilach przyzwyczaja się do nich i potrafi okazywać radość i czułość nawet świeżo poznanym ludziom.

Kropeczka jest psem średnim (do kolana), waży 15kg i to jest jej rozmiar docelowy.

Oddanie Kropki to najtrudniejsza decyzja w moim życiu, ale dla jej dobra niestety, jedyna możliwa, ponieważ w naszym domu stanowi zagrożenie dla innych zwierząt, a one dla niej. Dodatkowo sprawia że pozostałe stado robi się agresywne wobec siebie.. Jestem już zdesperowana.. BŁAGAM pomóżcie.. każdy dzień jest coraz trudniejszy 😞 Nie chcę oddawać jej do schroniska z którego ją wzięłam, bo przez 6 miesięcy nauczyła się żyć w domu pełnym miłości od ludzi..

Kropkę przed oddaniem wykastruję i zapewnię jej opiekę do momentu aż nie wydobrzeje..

Kropka poszukuje domu wraz z całym swoim wyposażeniem (legowiska, zabawki, klatka kennelowa).

Dodatkowo, jeśli to będzie potrzebne jestem w stanie opłacić konsultacje online ze wspaniałą behawiorystką, ponieważ Kropcia potrzebuje jeszcze trochę szkolenia.

tel. 600293638
 

Szuka nowego domu

Oddam w dobre ręce pieska. Ma on pół roku wabi się Łatek, jest bardzo mądry, ładnie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy. Oddam Łatka w dobre ręce a przyszłemu właścicielowi odda on całe swe psie serce pełne psiej miłości. Dodatkowo dorzucam miski, smycz. Piesek czeka na nowego właściciela w Rzeszowie.Kontakt pod nr. tel. 570 610 918
 

 

 

posłuchaj piosenki "Pieskie serce"
Imieniny obchodzą:

O nas


Schronisko dla bezdomnych zwierząt
"Kundelek" w Rzeszowie przy ul. Ciepłowniczej 3

Logowanie

Email
Hasło

Newsletter

Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
Odwiedziny:
5158593
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]