Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy firmie Royal Canin, która podarowała nam środki do dezynfekcji firmy EcoLab. 

Dziękujemy!
Dziękujemy wszystkim za udział w akcji organizowanej przez Firmę Royal Canin pn. „Adoptowane z sercem karmione przez Royal Canin” oraz osobom, które adoptowały od nas psa lub kota i zarejestrowały kod, który przy okazji adopcji otrzymały wraz z wyprawką od firmy Royal Canin. Dzięki Wam dzisiaj do schroniska dotarło 650 kg karmy dla psów i kotów!
Był to bardzo szlachetny gest z Państwa strony - za który jeszcze raz dziękujemy.


Dziękujemy
Dziękujemy Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa za przekazanie na rzecz schroniska przyłbic medycznych, które bardzo się przydadzą nam oraz innym schroniskom i przytuliskom, z którymi współpracujemy podczas kontaktów z osobami zainteresowanymi adopcją, czy też odbierającymi swoje zwierzaki.


Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować  Firmie MOBITOUCH SP. Z.O.O W RZESZOWIE  za ofiarowanie środków czystości  dla Schroniska Kundelek w Rzeszowie zebranych podczas zbiórki. 
 
 

Dziękujemy
Gorąco dziękujemy Fundacji PGE Energia Ciepła za przekazanie darowizny na rzecz zwierząt w schronisku Kundelek!
Inicjatywa Fundacji bardzo dobrze wpisuje się w nasze tegoroczne starania, aby zapewnić podopiecznym schroniska ciepło w okresie zimowym. W tym roku nie tylko udało się nam zainstalować ogrzewanie podłogowe w hali dla psów w ramach projektu "Rzeszów i Wynogradiw - miasta przyjazne zwierzętom" finansowanemu w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020, ale również w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 dzięki wsparciu mieszkańców Rzeszowa ogrzewanie zostało zainstalowane w Domu Kota.
Bezdomne psy i koty już nigdy nie będą marznąć!


Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować organizatorom zbiórki  z Kawiarni Hola Lola  w Rzeszowie za ofiarowanie akcesorii i karmy dla zwierząt bezdomnych ze Schroniska Kundelek w Rzeszowie.
 

Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Firmie Ideo Force Sp.z.o.o  za ofiarowanie dla zwierząt bezdomnych ze Schroniska Kundelek w Rzeszowie  akcesori i karmy zebranych podczas zorganizowanej zbiórki. 
 

Dziękujemy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Firmie DB SCHENKER za ofiarowanie karmy dla zwierząt bezdomnych ze Schroniska Kundelek w Rzeszowie zebranej podczas zbiórki "Świąteczny czas pomagania".
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Drużynie Extrans Sędziszów - siatkówka mężczyzn za dary przekazane na rzecz bezdomnych zwierząt w schronisku Kundelek. 
 

Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania dla Alior Banku za zorganizowanie zbiórki karmy i i przekazanie jej na rzecz zwierząt bezdomnych przebywających pod naszą opieką. 
 

Royal Canin
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które adoptowały od nas psa lub kota i zarejestrowały kod, który przy okazji adopcji otrzymały wraz z wyprawką od firmy Royal Canin
Dzięki Wam dzisiaj do schroniska dotarło 115 kg karmy dla psów i kotów!


Dziękujemy!

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Firmie Monnari za ofiarowanie dla zwierząt bezdomnych ze Schroniska Kundelek w Rzeszowie  akcesorii i karmy zebranych podczas zorganizowanej zbiórki z okazji Dnia Kundelka. 


Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo okazać swoje wsparcie włąśnie naszym podopiecznym.
 


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy Ewie, Oli, Krzyśkowi, Pawłowi, Małgorzacie, Wiktorowi i Damianowi za zrealizowanie projektu w ramach Programu Wolontariatu Pracowniczego Pomagam w firmie Collins Aerospace (Goodrich Aerospace Poland).
Dziękujemy za prace wykonane w naszym Domu Kota, w którym staramy się poprawić jakość życia kotów, przebywających u nas niekiedy wiele lat!


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Firmie DHL w Rzeszowie  za karmę przekazaną na rzecz bezdomnych zwierząt w schronisku Kundelek. Nasi podopieczni będą mieli niezłą wyżerkę!
 

Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Firmie UNICALL za dary przekazane na rzecz bezdomnych zwierząt w schronisku Kundelek. 
 

Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy szkółce roślin za podarowanie schronisku sadzonek drzew, które w przyszłości zapewnią cień psom na wybiegu i w drewnianych kojcach.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Firmie Decatlon za dary przekazane na rzecz bezdomnych zwierząt w schronisku Kundelek.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy Firmie Geodezyjno-Projektowej DRIMGEO za karmę przekazaną na rzecz bezdomnych zwierząt w schronisku Kundelek.

Dziękujemy!

Podopieczni schroniska "Kundelek" oraz ich opiekunowie,

składają serdeczne podziękowania dla Uczniów
Szkoły Podstawowej nr 27 w Rzeszowie

za nieodpłatnie ofiarowaną karmę i akcesoria dla zwierząt bezdomnych.


Dziękujemy
Gorąco dziękujemy Dolina Noteci za przekazanie naszym psom 126 kg mokrej karmy! Nasze zwierzaki bardzo doceniają Państwa pomoc.


Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy firmie Opaliński Nieruchomości za karmę przekazaną na rzecz bezdomnych kotów w schronisku Kundelek.

Nasi podopieczni będą mieli niezłą wyżerkę!

Dziękujemy!
Bardzo serdecznie dziękujemy Akademii Rozwoju i Bezpieczeństwa Prestige za karmę dla psów i kotów przekazaną naszemu schronisku.


Dziękujemy
Serdecznie dziękujemy firmie Biofi za przekazanie naszym podopiecznym karmy! A akcja nadal trwa :)


Dziękujemy

Dziękujemy firmie Atol za podarowane schroniskowym psom wygodnych legowisk.


Koniec akcji Rekordowa Miska
Dziękujemy wszystkim za udział w akcji portalu ceneo.pl "Rekordowa miska"! Dzisiaj do schroniska główny sponsor akcji, firma Royal Canin, przywiozła ponad 3 tony karmy!
To dla nas porządny zastrzyk karmy na najbliższe tygodnie!


Dziękujemy
Dziękujemy bardzo karmimypsiaki.pl za przesłane obroże przeciw pchłom i kleszczom! Bardzo się nam przydadzą :)


Dziękujemy
Gorące podziękowania dla Ośrodka Jeździeckiego "Stajenka-leśne szlaki" w Straszydlu za karmę zebraną podczas zawodów i przekazaną naszemu schronisku.


Tesco Extra Rzeszów
Dziękujemy bardzo sklepowi Tesco, mieszczącemu się przy ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie za karmę dla psów i kotów przekazaną naszemu schronisku.


Dolina Noteci
Dziękujemy bardzo Dolina Noteci za karmę przekazaną na rzecz rzeszowskiego schroniska dla zwierząt bezdomnych Kundelek. Kampania wspierania schronisk na terenie Polski trwa od lat i jesteśmy szczęśliwi, iż jesteśmy w gronie jej beneficjentów. Nasze zwierzaki również!


Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy
Zakładom Mięsnym "Łmeat-Łuków" S.A.
za karmę przekazaną na rzecz bezdomnych psów
rzeszowskim schronisku Kundelek.
Nasi podopieczni będą mieli niezłą wyżerkę!Intermarche
Dziękujemy firmie Intermarche za przekazaną schronisku karmę, zebraną w sklepie przy ul. Lisa-Kuli w Rzeszowie.


 

Dziękujemy
Dziękujemy firmie Pratt&Whitney za karmę przekazaną zwierzętom w schronisku Kundelek.


Dziękujemy
Dziękujemy firmie Inter-Marche za przekazaną schronisku karmę dla zwierząt bezdomnych.


 

Laps Sp.z o.o.

Dziękujemy firmie Laps Sp. z o.o. za przekazaną schronisku karmę.


Dziękujemy!


Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt po raz kolejny pragnie bardzo serdecznie podziękować firmie MARS POLSKA SA SP. Z.O.O. CHAPPI, która po raz kolejny ofiarowała karmę w ilości 1 461, 2 kg dla zwierząt przebywających pod naszą opieką.


Dziękujemy!

Dziękujemy Firmie Eco- House za ofiarowanie pięknego potykacza, który bardzo nam się przyda podczas zbiórek karmy dla zwierząt bezdomnych.


Dziękujemy!

W imieniu kociaków z naszego schroniska pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panu Marcinowi Borcz z  Firmy DIP-MAR za ofiarowanie drapaka. Dzięki temu nasze kotki będą miały namiastkę prawdziwego domu.


Dziękujemy


Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Firmie NaszeZoo.pl - Sklep dla Zwierzaka

za ofiarowanie akcesorii dla psów i kotów  ze Schroniska "Kundelek" w Rzeszowie.


 

 


Dziękujemy

Serdecznie dziękujemy Grupie Pracuj S.A  w Rzeszowie która ofiarowała karmę dla naszych braci mniejszych.Gratulujemy tak wspaniałej postawy wobec zwierząt.

Dziękujemy!


Składamy serdeczne podziękowania Firmie Gumtree za ofiarowanie wysokiej jakości  karmy dla naszych podopiecznych!
 

 

 To dzięki takim ofiarodawcom jak Państwo, możemy pomagać zwierzętom dla których los nie był łaskawy i dać im nadzieję na lepsze jutro!.


Dziękujemy!

Podopieczni Schroniska "Kundelek" oraz ich opiekunowie składają serdeczne podziękowania dla Kina Helios w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki karmy, która została przekazana  zwierzętom bezdomnym.


Dziękujemy!
 
Nie jeden ale kilku Mikołajów odwiedziło  jednocześnie  Schronisko "Kundelek" przywożąc  karmę dla piesków i kotków, a dla  opiekunów  życzenia   i  podziękowania  za  miłość  od  czworonożnych podopiecznych.
 
     My również je kochamy.
 


Serdecznie dziękujemy   G2A.COM SP.Z.O.O. za zakup prezentów

Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania dla Kina Helios w Nowym Sączu za zorganizowanie zbiórki karmy, która została przekazana  bezdomnym zwierzętom w Schronisku "Kundelek" w Rzeszowie.


Dziękujemy!

 

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Firmie  F.H.U Zoo-Dragon,

za ofiarowanie wysokiej jakości karmy dla bezdomnych zwierząt

ze Schroniska "Kundelek" w Rzeszowie.

 


Dziękujemy!

 

Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt pragnie serdecznie podziękować firmie MARS POLSKA SA SP. Z.O.O. CHAPPI, która po raz kolejny ofiarowała karmę w ilości 1 467,02 kg dla kotków przebywających pod naszą opieką.

 

 

Był to bardzo szlachetny gest z Państwa strony - za który jeszcze raz dziękujemy.


Dziękujemy!

Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt pragnie serdecznie podziękować firmie MARS POLSKA SA SP. Z.O.O. CHAPPI, która po raz kolejny ofiarowała karmę w ilości 1 467,02 kg dla kotków przebywających pod naszą opieką.

 

 

Był to bardzo szlachetny gest z Państwa strony - za który jeszcze raz dziękujemy.


Dziękujemy!

Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt wraz ze swoimi podopiecznymi ze schroniska „Kundelek” w Rzeszowie , serdecznie dziękuje firmie MARS POLSKA  SA SP. Z.O.O., CHAPPI za przekazanie ponad  4-ech  ton  karmy dla psów i kotów  przebywających pod naszą opieką.

 

 


Dziekujemy!

 

Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt wraz ze swoimi podopiecznymi ze schroniska „Kundelek” w Rzeszowie, serdecznie dziękuje firmie MARS POLSKA  SA SP. Z.O.O. CHAPPI za przekazanie ponad  4-ech ton karmy dla psów i kotów  przebywających pod naszą opieką.

 


Dziękujemy!

 

Serdecznie dziękujemy Firmie DOR-MED, za zorganizowanie zbiórki pieniężnej dla bezdomnych zwierząt ze schroniska "Kundelek" w Rzeszowie. Firma ta, za każde bezpłatne badanie słuchu  przekazała "symboliczną złotówkę" dla naszych podopiecznych. Łącznie zostało przekazane 380 złotych.

Dziękujemy!
 


Serdecznie dziękujemy Agencji Reklamy ALLMAX

Serdecznie dziękujemy Agencji Reklamy ALLMAX za za sponsorowanie pięknego logo, które zawisło w sekretariacie schroniska Kundelek. Agencja wykonała to za symboliczną złotówkę, a pracownicy schroniska wykonali resztę.

Zamieszczamy Agencję Reklamy ALLMAX na liście Przyjaciół Kundelka.

http://www.allmax.com.pl/

 


Dziękujemy!

 

Zarząd Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt ,wraz z kierownictwem administrowanego przez nas Miejskiego Schroniska dla bezdomnych Zwierząt „KUNDELEK”,pragnie złożyć serdeczne podziękowanie za nieodpłatne wykonanie prac remontowo-modernizacyjnych na terenie w/w placówki.

Nasze codzienne wysiłki w tworzeniu podopiecznym zwierzętom jak najlepszych  warunków życia ,także w kształtowaniu wizerunku schroniska ,wzbogacają inicjatywy społecznego wsparcia i one stanowią cenny bodziec w tej ,nierzadko trudnej pracy.Takiej właśnie pomocy ,w ostatnim czasie, doświadczyliśmy z Państwa strony i niezawodnych ,zawsze oddanych – wolontariuszy.Wierzymy,że ta współpraca będzie trwać przez długie lata.


Dziękujemy!

Dziękujemy naszym przyjaciołom ze Szwecji, którzy przekazali schroniskowym zwierzakom podarki. Wszystko się przyda , szczególnie smycze, których w schronisku ciągle brak, a transporterek dla małych piesków i kotków jest odlotowy!

 


Dziękujemy!

Podopieczni schroniska "Kundelek" oraz ich opiekunowie

serdecznie dziękują

firmie ATAMANSHOP

za ofiarowaną karmę dla zwierząt bezdomnych.

 

 


Dziękujemy!

Podopieczni schroniska "Kundelek" oraz ich opiekunowie,

składają serdeczne podziękowania dla Pracowników

z Firmy WSK "PZL -Rzeszów" S.A

z Działu Sprzedaży i Pionu Finansowego,

za nieodpłatnie ofiarowaną karmę i akcesoria dla zwierząt bezdomnych.

 


posłuchaj piosenki "Pieskie serce"
Imieniny obchodzą:

O nas


Schronisko dla bezdomnych zwierząt
"Kundelek" w Rzeszowie przy ul. Ciepłowniczej 3

Logowanie

Email
Hasło

Newsletter

Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
Odwiedziny:
5431891
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]